ÚVODNÍ

KONZULTACE

K rezervaci schůzek používám aplikaci Calendly. Pokud ji znáte, přejděte rovnou k výběru termínu klikem zde.

Jestli jste s ní ještě nikdy nepracoval(a), nezoufejte, je to jednoduché. Následujte níže uvedený postup.

JAK REZERVOVAT TERMÍN

Kdekoliv na této stránce klikněte na tlačítko

Poté budete přesměrování na stránku s kalendářem, kde postupujte následovně:

 • Vyberte den a čas schůzky a potvrďte jej.
 • Vyplňte Vaše jméno, příjmení, email a telefon.
 • Vyberte, zda se chcete potkat osobně v mé kanceláři, či online přes Google Meet.
 • Chcete-li mi před schůzkou sdělit něco důležitého, využijte příslušné pole.
 • Pokud máte zájem o připomenutí schůzky smskou, vyplňte své telefonní číslo ještě jednou do pole "Send text messages to" a nezapomeňte na mezinárodní předvolbu (ČR +420).
 • Jakmile vše potvrdíte kliknutím na tlačítko "Schedule Event", termín se mi automaticky přidá do kalendáře a budu s ním závazně počítat.
 • Obdržíte potvrzující email spolu s popisem průběhu schůzky. V něm můžete klikem na modré tlačítko přidat schůzku do Vašeho kalendáře.
 • 24 hodin před schůzkou budete upozorněni na její konání emailem a smskou.

Majetkové a finanční poradenství je běžně v USA a vyspělých zemích Evropy hrazené klientem.

Zaplatit si odborníka s prokazatelnou praxí a zkušenostmi je stejně obvyklé, jako zaplatit advokátovi, marketingovému poradci, či projektantovi. V mém případě je tomu také tak - za profesionální servis mě klienti napřímo platí. Za úvodní konzultaci si však nic neúčtuji.

Časová dotace

30 minut

Cena konzultace

zdarma

OBJEDNEJTE SI KONZULTACI
S PORADCEM, KTERÝ BUDE
VŽDY NA VAŠÍ STRANĚ.

 • ANO, chci se dozvědět, jak by finanční plánování mohlo vypadat v mém konkrétním případě.
 • ANO, chci si promluvit s nezávislým člověkem, který mi nebude prodávat další produkty, ale který mě vyslechne, bude se mě snažit pochopit a správně mi s financemi poradí.
 • ANO vím, že objednávkou konzultace získám svých 30 minut během kterých budu moci s tímto nezávislým poradcem hovořit o své situaci.
 • ANO vím, že Jakub Hesoun má všechna potřebná oprávnění a licence k výkonu investičního, majetkového a finančního plánování a poradenství.
 • ANO vím, že nic neriskuji, protože tato konzultace je zdarma a má charakter úvodního seznámení, jehož smyslem je zjistit, zda si můžeme být vzájemně prospešní.

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ OSTATNÍ

"S Ing. Hesounem se známe řadu let od dob jeho působení na pozici privátního bankéře jedné velké banky, jejímž jsem klientem. Vzhledem k tomu, že mi vždy vyhovoval jeho styl práce, zůstali jsme v kontaktu i poté, co z banky odešel a osamostatnil se jako privátní finanční poradce. Hlavními důvody pro mé rozhodnutí zůstat s ním v kontaktu a nadále využívat jeho služeb jsou jeho solidnost, přesnost, za všech okolností férové jednání, a to hlavní, pozitivní finanční efekt plynoucí z investic a rozhodnutí, která mi pomohl učinit."
Ing. Stanislav KumžákObchodní ředitel pro východní Evropu - VISCOFAN CZ s.r.o.
"Jakub Hesoun byl 1,5 roku členem týmu ERSTE Premier v Českých Budějovicích, který se zabývá obsluhou Top Affluentní klientely v ERSTE Premier, prémiové službě České spořitelny, a.s. U Jakuba jsem nejvíce oceňoval jeho znalosti z oblasti investičního bankovnictví a také schopnosti tyto dovednosti předávat dále, ať svým klientům nebo kolegům v týmu."
Ing. Petr MichalecManažer ERSTE Premier centra České Budějovice
"S Jakubem spolupracuji již několik let. Ve svém oboru je naprostý profesionál. Cením si velmi jeho pracovitosti, osobního přístupu a hlavně schopnosti závazně dodržet slovo."
Jakub KovaříkRisk Manager - Tillia Capital, a.s.
"Profesionalitu a vysokou kvalitu považuji u investičního poradce za "normální". Ing. Jakub Hesoun k tomu ovšem skýtá nadstavbu tím, že vnímá klienta i srdcem, takže výsledná spolupráce je na té nejvyšší úrovni."
Jana KrálováKlientka - investiční poradenství
"Pan Jakub Hesoun je profesionál, s velkými zkušenostmi, přehledem a jedinečným osobním a přátelským přístupem. Když jsem řešila nově vzniklou životní situaci, velice profesionálně a trpělivě mi poradil. Nikdy neměl problém zodpovědět mé nekonečné otázky a vždy jsme si vše pečlivě prošli, abych si byla jista, že je to ta nejlepší možnost pro mne a jak dále postupovat. Vřele doporučuji spolupráci s panem Hesounem."
Eva TisoňováKlientka - individuální poradenství
"Pan Jakub Hesoun mi byl doporučen v loňském roce, v době, kdy jsem hledala kompetentního člověka, který by mě zbavil starostí se správou mých financí. A to se mi opravdu splnilo. Pan Hesoun byl vždycky příjemný a empatický, nepozastavoval se nad mou “finanční negramotností”a seznámil mě se vším potřebným. Jsem pravidelně informována, vím, že mé peníze jsou v dobrých rukou a já se můžu zabývat záležitostmi zábavnějšími."
Mgr. Ilona VojtěškováPedagog