Písemný

finanční plán

finanční plán

Zjistěte, co dnes již ve financích děláte dobře, kde možná přicházíte o peníze a co byste mohli zlepšit.

Proč zvolit finanční plán ode mě?


 • Pomohu vám určit vaše strategické životní finanční cíle.
 • Pomohu vám dosáhnout vašich cílů tou nejbezpečnější možnou cestou.
 • Řeknu vám, co máte dělat, abyste si své cíle splnili i za nepříznivých okolností.
 • Zajistím krytí nejvážnějších rizik, která vás na cestě k vašim cílům ohrožují.
 • Zvýším vaší finanční a investiční gramotnost.
 • Diskrétnost.
 • Ušetřím vám čas i peníze – rozhodovat a schvalovat budete vy, já a můj tým zajistíme veškerou operativu.

Pro koho je finanční plán vhodný?


Pro ty, kteří jsou trpěliví

Je potřeba akceptovat, že finanční plánování nepřinese zbohatnutí přes noc, ale že se jedná o dlouhodobý a celoživotní proces budování a ochrany majetku.

Pro ty, kteří si váží svého času

Čas je nejcennější komoditou každého z nás. Já Vám čas ušetřím! Disponuji totiž znalostmi a prověřenými kontakty - vím, co v jaké situaci dělat a na koho se obrátit.

Pro ty, kteří chtějí být připraveni

Pokud souhlasíte s tím, že státní důchod Vám jednou k živobytí stačit nebude, měli byste se co nejdříve začít zajímat o finanční plánování.

Pro vyznavače profesionální práce

Při investování se inspirujeme nejzkušenějšími správci majetku na světě, jako jsou Ray Dalio, Warren Buffett, Nobelova nadace či Norský ropný fond.

Pro všechny, kteří mají rádi férové jednání

Férová poplatková struktura, které budete rozumět, je samozřejmostí. Jsem placen Vámi a převážně z objemu Vašeho majetku. Roste-li jeho hodnota, pak roste i má odměna.

Pro ty, kteří jsou zodpovědní

Investice svých klientů spravuji stejně jako své vlastní - zodpovědně. Smyslem je majetek chránit a současně přiměřeně zvyšovat jeho hodnotu.

Co získáte?


Pomohu vám objevit oblasti, ve kterých můžete zlepšit své finance a dosáhnout svých cílů. Posuňme společně vaše finance ještě o úroveň výš.

Finanční plán


 • definice vašich životních hodnot a finančních cílů
 • přehled zdrojů pro splnění vašich cílů (současný i budoucí majetek a volné cashflow)
 • akční seznam kroků, které bude potřeba udělat, abyste se k cílům dostali
 • výběr vhodné investiční strategie
 • bezpečné investiční portfolio složené z různých tříd aktiv (akcie, dluhopisy, nemovitosti, zlato a komodity, hotovost)
 • „big picture“ vašeho finančního plánu a celkové finanční situace (náhled z ptačí perspektivy na finanční plán)

Investiční servis a poradenství


 • pravidelná kontrola investičního portfolia
 • pravidelné rebalancování investičního portfolia
 • měnové zajištění investičního portfolia
 • realokace portfolia dle potřeby
 • vedení investičního účtu
 • měsíční reporty
 • online náhled na investiční portfolio
 • investiční koučink
 • investice bez vstupních a výstupních poplatků

Tak co říkáte?

Jste připraveni dát vašim financím jasný směr a řád?

Věnujte se své práci, rodině a zálibám a starost o osobní finance nechte na mě.

Nemusíte se bát - zaplatíte si nás napřímo, proto já i moji kolegové budeme vždy sedět na vaší straně stolu a najdeme bezpečnou cestu k vašim finančním cílům.

Váš úspěch je naším úspěchem.

Kolik stojí finanční plán?


Zaplatit si odborníka s prokazatelnou praxí a zkušenostmi v oblasti financí je stejně obvyklé, jako zaplatit advokátovi, marketingovému poradci, či projektantovi.

Cena za tvorbu plánu

25 000 Kč

Vstupní poplatky do fondů a ETF

0 Kč

Cena za realizaci plánu

25 000 Kč

Váš poradce finančního a investičního plánování

Podrobnosti o cenách naleznete v ceníku.

Co o mně říkají klienti a kolegové?


"S panem Jakubem Hesounem spolupracuji již velmi dlouhou dobu, od jeho působení ve firmě CYRRUS, přes Erste Premier až po jeho současnou společnost Peníze pod kontrolou. Vždy byl vysoce profesionální, komunikativní a empatický. Spolupráci s ním mohu každému vřele doporučit."
Ing. Jan JemelkaRentiér
"S dětmi nás pan Hesoun v rámci workshopu pro druhý stupeň základky provedl problematikou tvorby rodinného rozpočtu. Jeho příjemné vystupování a profesionalita byla příjemná jak pro pro mě při domlouvání projektu, tak pro děti v průběhu celého dopoledne. Díky kontaktům nás pan Hesoun vzal i do České národní banky s přednáškou o ochranných prvcích bankovek. Vřele doporučuji."
Mgr. Zbyněk ValešPedagog - EDUCAnet – střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
"S Jakubem Hesounem spolupracujeme již nějakou dobu. A naše spolupráce probíhá na jedničku. Skvělé komunikace a profesionálního přístupu pana Hesouna si vážíme. Jeho snaha zajistit pro klienty to nejlepší jen potvrzuje to, že jeho službu můžeme jen doporučit."
Jiří Cimpel, EFPWealth Manager - Cimpel & partneři s.r.o.
"S p.Ing. Jakubem Hesounem spolupracuji již několik let a mohu říci, že ke své spokojenosti. O svěřené prostředky se řádně stará a přinášejí díky tomu i přiměřený zisk. Spolupráci s ním mohu každému doporučit!"
Ing. Petr KlímaPodnikatel
"Pan Jakub Hesoun mi byl doporučen v loňském roce, v době, kdy jsem hledala kompetentního člověka, který by mě zbavil starostí se správou mých financí. A to se mi opravdu splnilo. Pan Hesoun byl vždycky příjemný a empatický, nepozastavoval se nad mou “finanční negramotností”a seznámil mě se vším potřebným. Jsem pravidelně informována, vím, že mé peníze jsou v dobrých rukou a já se můžu zabývat záležitostmi zábavnějšími."
Mgr. Ilona VojtěškováPedagog
"Vážený pane inženýre, velmi děkujeme za kvalitní, a přitom velmi rychle dodanou analýzu investiční příležitosti, kterou jste pro nás zpracoval. V případě potřeby se na Vás velmi rádi opět obrátíme."
Ing. Jana BachanováVedoucí oddělení rozpočtu a evidence majetku - město Prostějov
"Obvykle si s vlastními penězi umím poradit sám, ale synovi jsem v rámci rozvoje jeho finanční gramotnosti pořídil investici v investičním fondu provozovaném panem Ing. Jakubem Hesounem a neudělal jsem chybu. Řízení investičního fondu považuji za velmi konzervativní (to znamená zodpovědné) a jsme i spokojeni s mírou zhodnocení a průběžným informováním."
Ing. Michal ProvazníkPodnikatel, majitel několika firem
"S panem Ing. Jakubem Hesounem jsem se seznámil před několika lety když pracoval jako makléř pro CYRRUS a.s. Tehdy mě nijak nezaujal, dělal to co po něm firma chtěla. Ovšem když se na mě obrátil mnohem později a osvětlil mi co právě dělá a jak to dělá, vybudoval jsem si k němu takovou důvěru, že jsem investoval do jeho fondu PPK. Po asi půl roce jsem investici dokonce navýšil. Já jsem už starší člověk (možná už i trochu líný a pohodlný) a sám se už do investování pouštět nechci a proto jsem rád a v klidu když to za mě někdo s příslušnou erudicí a hlavně charakterem udělá. Čistě z mých zkušeností mohu pana Ing. Hesouna jen doporučit."
Klient si nepřál zveřejnit své jméno.Lékař a podnikatel
"Pan Jakub Hesoun připravil pro žáky ZŠ EDUCAnet projektový den zaměřen na finanční gramotnost. Kurz byl výborně připraven a žáci se dozvěděli všechny důležité informace. Budeme rádi, když budeme moci i nadále spolupracovat."
Mgr. František ŠoltésŘeditel školy - EDUCAnet – střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
"S Jakubem spolupracuji již několik let. Ve svém oboru je naprostý profesionál. Cením si velmi jeho pracovitosti, osobního přístupu a hlavně schopnosti závazně dodržet slovo."
Jakub KovaříkRisk Manager - Tillia Capital, a.s.
"Pan Jakub Hesoun je profesionál, s velkými zkušenostmi, přehledem a jedinečným osobním a přátelským přístupem. Když jsem řešila nově vzniklou životní situaci, velice profesionálně a trpělivě mi poradil. Nikdy neměl problém zodpovědět mé nekonečné otázky a vždy jsme si vše pečlivě prošli, abych si byla jista, že je to ta nejlepší možnost pro mne a jak dále postupovat. Vřele doporučuji spolupráci s panem Hesounem."
Eva TisoňováKlientka - individuální poradenství
"Jakub Hesoun byl 1,5 roku členem týmu ERSTE Premier v Českých Budějovicích, který se zabývá obsluhou Top Affluentní klientely v ERSTE Premier, prémiové službě České spořitelny, a.s. U Jakuba jsem nejvíce oceňoval jeho znalosti z oblasti investičního bankovnictví a také schopnosti tyto dovednosti předávat dále, ať svým klientům nebo kolegům v týmu."
Ing. Petr MichalecManažer ERSTE Premier centra České Budějovice
"S Ing. Hesounem se známe řadu let od dob jeho působení na pozici privátního bankéře jedné velké banky, jejímž jsem klientem. Vzhledem k tomu, že mi vždy vyhovoval jeho styl práce, zůstali jsme v kontaktu i poté, co z banky odešel a osamostatnil se jako privátní finanční poradce. Hlavními důvody pro mé rozhodnutí zůstat s ním v kontaktu a nadále využívat jeho služeb jsou jeho solidnost, přesnost, za všech okolností férové jednání, a to hlavní, pozitivní finanční efekt plynoucí z investic a rozhodnutí, která mi pomohl učinit."
Ing. Stanislav KumžákObchodní ředitel pro východní Evropu - VISCOFAN CZ s.r.o.
"Pan Hesoun je skvělý poradce a konzultant, je velmi empatický člověk, který hledá řešení každé situace, umí ho najít a zrealizovat. Jedná se o člověka vysokých hodnot s kterým je radost spolupracovat a velmi dobře se s ním jedná. Poradenství, které mi poskytl, bylo pro mne velmi obohacující a splnilo víc než jen má očekávání. Pomohl mi se správnou volbou investičních instrumentů, volbou výhodného pojištění s největší možnou mírou plnění a širokým spektrem pojistných událostí dle mé potřeby a pomohl připravit možné varianty pro oddlužení rodinného příslušníka, který si nevěděl rady se svou situací. S jeho prací jsem nadmíru spokojený a byl jsem mile překvapený, že se stále najdou v dnešní době lidé, kteří chtějí opravdu pomoci ostatním a nehoní se jen za vlastním ziskem. Vřele doporučuji spolupráci s panem Hesounem."
Denis HlavsaKlient - individuální poradenství
"Děkuji p.Hesounovi, že mně i mé manželce pomohl z velké šlamastiky a zařídil společné oddlužení. Vždy měl pochopení a ochotně vypracoval všechny zprávy, které soud požadoval. Sice se stále musíme otáčet, alespoň už ale máme klid od exekutorů a vymahačů. 25.1.2018 jsme po 5 letech úspěšně splnili společné oddlužení. Děkujeme."
Eva a Josef AssmannoviKlienti - zpracování Návrhu na povolení oddlužení
"Vážený pane Hesoune, chtěl bych Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za spolupráci. Váš zájem řešit nastalou situaci byl velice profesionální a rychlý. Přístup k práci, jaký máte se jen tak nevidí. Bylo mi velkým potěšením s Vámi spolupracovat. Jelikož jsem s insolvenčním návrhem neměl žádné zkušenosti, Váš výklad a zpracování návrhu bylo více než dokonalé. Vše jste perfektně vysvětlil a zpracoval tak, že návrh dopadl na výbornou. Tímto ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů :-)."
Lukáš JehličkaKlient - zpracování Návrhu na povolení oddlužení
"Na podzim roku 2011 jsem se vinou svého zaměstnavatele dostal do velmi těžké finanční situace. I když jsem se to snažil aktivně řešit a spojil jsem se s několika lidmi, kteří se zabývají oddlužením, k výsledku to nevedlo. Na radu svého kolegy v práci jsem se telefonicky spojil s p. Hesounem. Tento pán mě hned při prvním telefonátu překvapil radami, jak nedopustit situaci hrozící exekuce. Při našem prvním setkání mě dal další rady, jak vyřešit moji situaci. Po celou dobu naší spolupráce mě překvapil svým aktivním přístupem (neporovnatelné se státními úředníky). Nyní mám svou velkou "noční můru" vyřešenou a jsem rozhodně klidnější. Dne 3.5.2017 jsem úspěšně po 5 letech dokončil oddlužení. To vše díky své píli a dobré práci p. Hesouna."
Jan JedličkaKlient - zpracování Návrhu na povolení oddlužení
"S panem Ing. Jakubem Hesounem spolupracujeme již několik let. Ing. Hesoun připravuje pro naší organizaci školení na témata dle naší zakázky. Nejčastěji řešená témata jsou dluhová problematika, finanční gramotnost, spoření a investice. Účastníci si chválí jasnost a srozumitelnost přednášek i trpělivost věnovanou každému dotazu účastníka. Jako organizátoři oceňujeme ochotu, rychlou a vstřícnou komunikaci a profesionální přístup lektora."
PhDr. Miroslava HoreckáŘeditelka - PorCeTa, o.p.s., Tábor
"Jakube, moc vám děkuji za krásnou spolupráci při pomoci s exekucí a mého vydědění ze strany mých rodičů. Jste velice sympatický člověk a rád pomůžete druhým, mockrát děkuji."
Ivana ŠamkováKlientka - individuální poradenství
"S panem Jakubem Hesounem jsem byla spokojená moc. Pomohl mi s otázkami ohledně rozdělení mého majetku při rozvodu. Poradil mi, jak rozdělit společné jmění manželů tak, aby na mě nepřešly dluhy a exekuce bývalého manžela. Jakuba vřele doporučuji, je milý a ochotný pomoci s čímkoliv. Je to férovej chlap, kterej mluví na rovinu a hlavně se opravdu snaží pomoct. Jakube, ještě jednou díky."
Milena LinhartováKlientka - individuální poradenství
"Profesionalitu a vysokou kvalitu považuji u investičního poradce za "normální". Ing. Jakub Hesoun k tomu ovšem skýtá nadstavbu tím, že vnímá klienta i srdcem, takže výsledná spolupráce je na té nejvyšší úrovni."
Jana KrálováKlientka - investiční poradenství
"S Ing. Hesounem se známe řadu let od dob jeho působení na pozici privátního bankéře jedné velké banky, jejímž jsem klientem. Vzhledem k tomu, že mi vždy vyhovoval jeho styl práce, zůstali jsme v kontaktu i poté, co z banky odešel a osamostatnil se jako privátní finanční poradce. Hlavními důvody pro mé rozhodnutí zůstat s ním v kontaktu a nadále využívat jeho služeb jsou jeho solidnost, přesnost, za všech okolností férové jednání, a to hlavní, pozitivní finanční efekt plynoucí z investic a rozhodnutí, která mi pomohl učinit."
Ing. Stanislav KumžákObchodní ředitel pro východní Evropu - VISCOFAN CZ s.r.o.
"S panem Jakubem Hesounem spolupracuji již velmi dlouhou dobu, od jeho působení ve firmě CYRRUS, přes Erste Premier až po jeho současnou společnost Peníze pod kontrolou. Vždy byl vysoce profesionální, komunikativní a empatický. Spolupráci s ním mohu každému vřele doporučit."
Ing. Jan JemelkaRentiér
"S dětmi nás pan Hesoun v rámci workshopu pro druhý stupeň základky provedl problematikou tvorby rodinného rozpočtu. Jeho příjemné vystupování a profesionalita byla příjemná jak pro pro mě při domlouvání projektu, tak pro děti v průběhu celého dopoledne. Díky kontaktům nás pan Hesoun vzal i do České národní banky s přednáškou o ochranných prvcích bankovek. Vřele doporučuji."
Mgr. Zbyněk ValešPedagog - EDUCAnet – střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.
"S p.Ing. Jakubem Hesounem spolupracuji již několik let a mohu říci, že ke své spokojenosti. O svěřené prostředky se řádně stará a přinášejí díky tomu i přiměřený zisk. Spolupráci s ním mohu každému doporučit!"
Ing. Petr KlímaPodnikatel
"Pan Jakub Hesoun mi byl doporučen v loňském roce, v době, kdy jsem hledala kompetentního člověka, který by mě zbavil starostí se správou mých financí. A to se mi opravdu splnilo. Pan Hesoun byl vždycky příjemný a empatický, nepozastavoval se nad mou “finanční negramotností”a seznámil mě se vším potřebným. Jsem pravidelně informována, vím, že mé peníze jsou v dobrých rukou a já se můžu zabývat záležitostmi zábavnějšími."
Mgr. Ilona VojtěškováPedagog
"Vážený pane inženýre, velmi děkujeme za kvalitní, a přitom velmi rychle dodanou analýzu investiční příležitosti, kterou jste pro nás zpracoval. V případě potřeby se na Vás velmi rádi opět obrátíme."
Ing. Jana BachanováVedoucí oddělení rozpočtu a evidence majetku - město Prostějov
"Jakub Hesoun byl 1,5 roku členem týmu ERSTE Premier v Českých Budějovicích, který se zabývá obsluhou Top Affluentní klientely v ERSTE Premier, prémiové službě České spořitelny, a.s. U Jakuba jsem nejvíce oceňoval jeho znalosti z oblasti investičního bankovnictví a také schopnosti tyto dovednosti předávat dále, ať svým klientům nebo kolegům v týmu."
Ing. Petr MichalecManažer ERSTE Premier centra České Budějovice
"Profesionalitu a vysokou kvalitu považuji u investičního poradce za "normální". Ing. Jakub Hesoun k tomu ovšem skýtá nadstavbu tím, že vnímá klienta i srdcem, takže výsledná spolupráce je na té nejvyšší úrovni."
Jana KrálováKlientka - investiční poradenství

Často se ptáte


Proč bych měl/a využít služby tvorby finančního plánu?

Tvorba finančního plánu je zásadní pro vaši finanční budoucnost. Díky němu získáte jasný a efektivní plán toho, jak dosáhnout svých finančních cílů. Potvrdíme si, co již ve financích děláte dobře, pomohu vám najít oblasti, které se dají vylepšit a produkty, ve kterých možná přicházíte o peníze a navrhnu optimální a bezpečnou investiční strategii. Získáte tak kontrolu nad svými financemi a budete mít jistotu, že vaše peníze budou efektivně pracovat pro vás.

Jakou hodnotu mi bude finanční plán přinášet?

Finanční plán vám přinese mnoho hodnoty. Získáte jasnou představu o vašich finančních cílech, současné i budoucí hodnotě vašeho majetku a akční seznam kroků, které vás k cílům dovedou. Součástí plánu je i „big picture“ náhled na vaši celkovou situaci, aby bylo snáze pochopitelné, jak spolu jednotlivé části plánu souvisí. Navíc vám poskytnu investiční strategii a portfolio z různých tříd aktiv, což je to nejdůležitější pro bezpečné splnění vašich finančních cílů.

Co všechno bude obsahovat můj finanční plán?

Váš finanční plán bude obsahovat definici vašich životních hodnot a finančních cílů, přehled zdrojů pro splnění těchto cílů (současnou a budoucí hodnotu vašeho majetku a příjmů, resp. volného cash flow), přehled nejvážnějších rizik, která vás na cestě za vašimi cíli ohrožují a akční seznam kroků, které musíte podniknout, abyste se k cílům dostali. Součástí je i návrh vhodné investiční strategie a portfolia složeného z různých tříd aktiv (akcie, dluhopisy, nemovitosti, komodity, hotovost) a Audit důchodu.

Jak dlouho trvá tvorba finančního plánu?

Tvorba finančního plánu trvá obvykle 2 týdny. Záleží to na složitosti vaší finanční situace a cílech. Smluvně jsem povinen vám dodat finanční plán max. do 60 dnů od jeho zaplacení.

Jaké jsou náklady na tvorbu finančního plánu?

Tvorba plánu stojí 25.000 Kč. Cena zahrnuje 3 schůzky v celkové maximální délce 5,5 hodiny pro sběr dat a prezentaci plánu + tvorbu finančního a investičního plánu. Svěříte-li nám investiční majetek v hodnotě 10 milionů a více, získáte navíc zdarma i audit důchodu a dědický plán. Finanční plán dostanete ve fyzické nebo elektronické podobě (PDF), můžete si ho realizovat sami, případně u jiné instituce. Budete-li chtít plán realizovat s námi, doplatíte následně 25.000 Kč za jeho realizaci. Vstupní a výstupní poplatky u investic nejsou účtovány. Budete-li chtít kdykoliv v budoucnu investovat další prostředky, nebudete za to nic platit. Celkové náklady na tvorbu a realizaci plánu jsou tedy 50.000 Kč bez ohledu na to, kolik peněz budete investovat.

Jaké jsou výhody investičního servisu a poradenství?

Výhody investičního servisu a poradenství spočívají v odbornosti a zkušenostech profesionálního poradce, který vám pomůže optimalizovat rozložení vašeho majetku a a dosáhnout vašich finančních cílů. Poradce vám následně může nabídnout takové finanční produkty, na které byste sami nemuseli přijít, a pomůže vám minimalizovat rizika spojená se správou vašeho majetku.

Jaký typ investičních produktů může být součástí mého investičního portfolia?

Investujeme převážně do nízkonákladových ETF fondů kopírující vybraný index trhu. Jsme schopni do portfolií začlenit následující třídy aktiv:

• Globální hodnotové akcie.
• Globální růstové akcie.
• Akcie rozvíjejících se trhů.
• Asijské akcie.
• Technologické akcie.
• Globální nemovitosti.
• Komodity.
• Zlato.
• US dluhopisy.
• Globální protiinflační dluhopisy.
• Čínské dluhopisy.
• Rizikové dluhopisy.
• Hotovost.
• Společensky a ekologicky udržitelné ESG akciové a dluhopisové fondy.

Jak bude zajištěna ochrana mého majetku a investic?

Dodržujeme léty prověřené investiční zásady, kterými jsou:

• Myslete dlouhodobě.
• Rozkládejte riziko.
• Stanovte si cíle.
• Nečasujte trh.
• Nepanikařte.
• Investujte pravidelně.
• Rebalancujte portfolio.
• Neodkládejte začátek.

Ctíme přístup Wealth Protection ochrany bohatství:

• Eliminujeme rizika, která eliminovat můžeme, ostatní rizika snižujeme na minimum.
• Nejde o maximalizaci zisku, ale o omezení velkých ztrát.
• Základem je o majetek nepřijít.

Při tvorbě portfolií využíváme nízkonákladové burzovně obchodované ETF fondy (Exchange-traded funds). Tyto fondy jsou až na výjimky pasivně řízené a kopírují vybraný index trhu. Při jejich výběru se řídíme následujícími kritérii:

• Jsou pro klienta bezpečné (splňují mezinárodní pravidla UCITS pro ochranu investorů).
• Jsou dobře hodnocené nezávislými analytiky v dané investiční kategorii (Morningstar Analyst Rating).

Pro vstup na burzu využíváme pouze seriózní obchodníky s cennými papíry (OCP), kterými jsou:

• WOOD & Company Financial Services, a.s.,
• Interactive Brokers LLC.

Klientský majetek je účetně i právně oddělen od majetku těchto společností a není součástí případné konkurzní podstaty. Pokud by přece jenom došlo k úpadku některého z OCP, nemá to vliv na vaše cenné papíry, které držíte. Ty jsou vaše, mají stále svou tržní cenu a je možné je kdykoliv převést k jinému OCP a tam je dále držet, či je prodat, bude-li to potřeba.

Kdo jsem


Jmenuji se Ing. Jakub Hesoun, PFP, jsem poradce finančního plánování a ve financích působím více než 12 let.

Pracovní zkušenosti:

 • Česká spořitelna, a.s. (ERSTE Premier)
  Premier bankéř pro VIP klientelu
 • CYRRUS, a.s.
  Investiční a burzovní makléř
 • WOOD & Company Financial Services, a.s.
  Investiční poradce, partner pro využívání investiční platformy Edward
 • Peníze pod kontrolou s.r.o.
  Správa privátního alternativního fondu zaměřeného na investice do amerických akciových indexů skrze opce a futures
 • PPK - finanční servis s.r.o.
  Finanční a investiční poradenství a plánování
 • Asociace finančních poradců ČR
  Člen asociace sdružující férové a profesionální finanční poradce
 • BURZA ŽIVĚ s.r.o.
  Vývoj a distribuce automatického obchodního systému (AOS) pro burzovní operace
 • 12letá lektorská praxe
  Lektor finanční gramotnosti - stovky proškolených studentů, učitelů, pěstounů a dalších osob

Vzdělávám se:

Objednejte si finanční plán